Projektowanie
graficzne

Druk offsetowy
i cyfrowy

Introligatornia
przemysłowa

Opakowania
konsumenckie

Grafodruk

Historia drukarni

Drukarnia GRAFODRUK została założona w 1990r. Od pierwszych lat istnienia ukierunkowana jest na stały, dynamiczny rozwój i zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Wykwalifikowany personel, najnowocześniejszy park maszynowy oraz system zarządzania jakością ISO 9001:2008 są gwarancją najwyższych standardów wykonywanych usług.

Zaczynając od naświetlarni CTP, poprzez druk offsetowy, uszlachetnianie i introligatornię stawiamy za najwyższy cel jakość oraz najkrótsze terminy realizacji.

Drukarnia nie tylko offsetowa

Nasza firma to nie tylko drukarnia offsetowa ukierunkowana na produkcję masową, oferujemy również usługi druku krótkich serii i personalizacji za pomocą najnowszych systemów produkcyjnych druku cyfrowego, jak również wydruki do wielkoformatowych reklam zewnętrznych.

Modernizacja

W 2014 roku oddaliśmy do użytku kolejną halę produkcyjną i dysponujemy obecnie powierzchnią użytkową 1500 m2 dla potrzeb produkcji i magazynów.

Zachęcamy Państwa do współpracy z nami!

Z wyrazami szacunku,
Krystyna i Mieczysław Romańczyk - właściciele.

Od początku istnienia kierujemy się polityką jakości świadczonych usług. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług reklamowych, poligraficznych oraz introligatorskich.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, aby lepiej spełniała Państwa oczekiwania.
© 1990 - 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie RASK.